Warning: Creating default object from empty value in /home/katrecocukcom/public_html/wp-content/plugins/themeum-core/lib/redux/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Esin Akdeniz Tüccar – www.katrecocuk.com
Esin Akdeniz Tüccar

Esin Akdeniz Tüccar

Kuruluş Müdürü

Esin Akdeniz Tüccar, 1977 yılında Sakarya doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Bursa'da tamamladı. 1999 yılında Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü'nden mezun oldu. Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi'nden Pedagoji eğitimi aldı. 2015 yılında İstanbul Nişantaşı Üniversitesi psikoloji mastırını tamamladıktan sonra aynı yıl Yalova Üniversitesi'nde doktora eğitimine başladı. Halen doktora eğitimine devam etmektedir.

Aile terapisi, aile danışmanlığı ve özel eğitim gerektiren birey ve ailelere yönelik çok sayıda sertifika programına ve eğitim çalışmalarına katıldı. Psikolojik testler uygulama yeterliliği aldı. Yurt dışı ve yurt içinde çok sayıda çocuk ve aile eğitimine yönelik kurslar ve seminerler düzenledi.. Aynı zamanda yazar olan Esin hanım, Aile ve Çocuk Eğitiminde Doktora eğitimini tamamladı ve sahaya yönelik kitaplar yazdı. Evli ve üç çocuk annesi.